IMG_0825

Irena Borucka – Hufiec ZHP Inowrocław

Od chwili powołania do życia Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka, jesteśmy stałym partnerem, dostarczając co roku wioskę na drzewach, czołowym polskim podróżnikom, nie tylko młodego pokolenia. Naszą instalację odwiedzili już

oraz wielu innych znamienitych globtroterów i gości pleneru.

Począwszy od pierwszej edycji pleneru, gdzie stosowane były jeszcze ramy drewniane, po obecne wydania pleneru, gdzie rozkładamy najnowsze modele platform, wciąż edukujemy podróżników w zakresie bezpieczeństwa na szlaku i survival w praktyce.

Wioska na drzewach, wraz z hamakami Lesovik Outdoor Hammocks – marką z którą współpracujemy, stanowi serce obozu podróżników, gdzie w koronach drzew znaleźć można spokój i wyciszenie. Wieczorne prelekcje i warsztaty urozmaicają czas i edukują outdoorowo.

Każdy odwiedzający, zainteresowany chwilą relaksu, może korzystać z instalacji podczas takich eventów jak Plener Podróżniczy, a wioska ma charakter otwarty dla zwiedzających – w przeciwieństwie do eventów stricte szkoleniowych, objętych innym programem. W przypadku wydarzeń o charakterze otwartym tj. pikniki, koncerty itd., organizator może podjąć decyzję o udostępnieniu instalacji uczestnikom, wówczas platformy rozwieszane są na mniejszych wysokościach.

Łukasz Koperski – tym razem bez żagli