Wioska na drzewach 2014 „Leniwy L[en]iwiec”

Już niebawem, w ostatni weekend maja (lub pierwszy weekend czerwca) zapraszamy Was do wspólnego hamakowania i odpoczynku, połączonego z zajęciami z zakresu sztuki przetrwania.
GOPR0635-e1372799436915[1] Tegoroczna edycja wioski na drzewach odbędzie się w malowniczych okolicach rzeki Liwiec, nad samym jej brzegiem. Konstelacja drzew umożliwia powieszenie do 5 hamaków wokół platform. Ta edycja wioski umożliwia udział 10 – 12 osób (w zależności od stopnia zażyłości uczestników), zapewniając im komfortowy wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. Za gorąco? No to chlup do wody, prosto z platformy! Jest miejsce na ogień, jest miejsce na relaks, jest miejsce na naukę –  flora bujna w miejscu zajęć gwarantuje, że będzie co podjadać z zielonej spiżarni! Jest także miejsce na zajęcia linowe – czyli improwizowane techniki linowe wykorzystywane w survivalu, także się pojawią! Dla chętnych również pionierska przeprawa przez rzekę.

Przygotujcie się na kolejny powiew świeżości i bezpośredni kontakt z naturą. Kto wie, może uda nam się zaobserwować bobry w naturalnym środowisku, wołające co chwila „Eeeej”!

Niebawem ruszą zapisy, rezerwujcie czas i trzymajcie kciuki za słoneczną pogodę.